Şriftin ölçüsü :

Saytın rəngi :

Aparatın strukturu

NİZAMİ RAYON İCRA HAKİMİYYƏTİ BAŞÇISININ APARATI
AZ 1118, Bakı şəhəri, Q.Qarayev pr-ti 65a
 
Vəzifəsi
Soyadı, adı, atasının adı
Əlaqə telefonu
Rəhbərlik
İcra Hakimiyyətinin başçısı
Cəbrayılov Coşqun Adil oğlu
422-40-04
Başçının I müavini
Məmmədov Qərib Fəzan oğlu
422-10-02
Başçının müavini
Mehdiyev İldırım Fehruz oğlu
422-07-04
Başçının müavini
İsrafilova Gülnaz Şakir qızı
422-36-39
Sektor müdiri – baş mühasib
Mollayeva Sevinc İbramxəlil qızı
422-10-34
Başçının köməkçisi Mehtiyev Rauf Məhi oğlu 422-40-04
Böyük məsləhətçi-Yetkinlik yaşına çatmayanların
işləri və hüquqlarının müdafiəsi üzrə
komissiyanın məsul katibi
Məmmədova Sevil Eldar qızı
422-10-07
Aparıcı məsləhətçi-Yetkinlik yaşına çatmayanların
işləri və hüquqlarının müdafiəsi
üzrə komissiyanın uşaqlarla iş üzrə
məsləhətçi-psixoloqu
Adilova Aytən Hüseynbala qızı
422-10-07
Böyük mütəxəssis
Tahirova Fərzanə Nazim qızı
422-40-04
İnformasiya təminatı və təhlil sektoru
Sektor müdiri
Qafarov Cavid Həsənağa oğlu
422-10-36
Aparıcı məsləhətçi
Rzayeva Validə Əbi qızı
422-10-05
Ərazi idarəetmə və yerli özünüidarəetmə orqanları ilə iş şöbəsi
Şöbə müdiri
 
422-10-15
Baş məsləhətçi
Məmmədova Fəxriyyə Həsən qızı
422-10-08
Baş məsləhətçi
İsmayılov Mənsum Seyfulla oğlu
422-10-16
Böyük məsləhətçi
Mikayılova Vüsalə Mübariz qızı
422-10-16
Hüquq şöbəsi
Şöbə müdiri
Abbasəliyev Sabir Yəhya oğlu
422-10-32
Məsləhətçi
 
422-40-10
İctimai-siyasi və humanitar məsələlər şöbəsi
Şöbə müdiri
Axundov Əli Qüdrət oğlu
422-10-27
Şöbə müdirinin müavini - dini qurumlarla işin təşkilatçısı
Hüseynov Bəhman Tapdıq oğlu
422-33-00
Baş məsləhətçi
Zeynalov Eldəniz Cəmşid oğlu
422-33-00
Baş məsləhətçi
Abdullayeva Leyla Məmməd qızı
422-40-10
Baş məsləhətçi
İbrahimov Mürvət Hüsi oğlu
422-40-22
Sosial-iqtisadi inkişafın təhlili və proqnozlaşdırılması şöbəsi
Şöbə müdiri
Hüseynov Rəşad Qadir oğlu
422-10-24
Baş məsləhətçi
 
422-10-21
Baş məsləhətçi Seyidli Turqut Mircəlil oğlu 422-10-24
Aparıcı məsləhətçi
İbrahimov Sübhan Hafiz oğlu
422-10-24
Vətən müharibəsi iştirakçıları və şəhid ailələri ilə işin təşkili şöbəsi
Şöbə müdiri Bayramov Rüstəm Bayram oğlu 422-40-10
Böyük məsləhətçi Əliyev Yusif Eldar oğlu  422-40-10
Rayon təsərrüfatı şöbəsi
Şöbə müdiri
Tahirov Tariyel Abdurahman oğlu
323-10-55
Baş məsləhətçi
Süleymanov Elsevər Vilayət oğlu
422-10-28
Baş məsləhətçi Məmmədov Eldar İlham oğlu 422-10-28
Böyük məsləhətçi (memar) Rzayev Novruz Saleh oğlu 422-10-14
Sənədlərlə və vətəndaşların müraciətləri ilə iş şöbəsi
Şöbə müdiri
 
422-10-09
Məsləhətçi (kadrlar üzrə işin aparıcısı)
Həsənzadə Məlahət Sabir qızı
422-10-11
Məsləhətçi (dəftərxana işinin aparıcısı)
Əliyeva Maya İmran qızı
422-10-09
Məsləhətçi (vətəndaşların müraciətləri üzrə işin aparıcısı) Əhmədli Günel Əhməd qızı 422-10-09
Məsləhətçi
Bədirxanova Aynur Vaqif qızı
422-10-09
Məsləhətçi
Kazımlı Vüsal Rafiq oğlu
422-10-09
Xidməti heyət
Baş mütəxəssis – sürücü
 
422-10-06
Baş mütəxəssis – sürücü
Nağıyev Zaur Fətəli oğlu
422-10-06
Baş mütəxəssis – sürücü
 
422-10-06
Baş mütəxəssis – komendant
Abdullayev Yadigar Yasin oğlu
422-10-06
Xadimə
Cavadova Gülər Sabir qızı
422-10-06
Xadimə
Qazıxanova Gülxanım Səfiqulu qızı
422-10-06
Nizami Rayon İcra Hakimiyyəti başçısının
1 nömrəli sahə inzibati ərazi dairəsi üzrə nümayəndəliyi
İHB-nın nümayəndəsi
Sadıxov Həsən Rəşid oğlu
323-81-56
Nümayəndənin müavini Ağayev Anar Camal oğlu 323-16-63
Baş məsləhətçi-baş mühasib
Talıblı Mehriban Sabir qızı
323-16-63
Məsləhətçi (mühəndis) Batı Şəlalə Bəxtiyar qızı 323-16-63
Baş mütəxəssis-sürücü
 
 
Aparıcı mütəxəssis
İsgəndərova Güləbatın Binnət qızı
323-16-63
Xadimə
Adilova Ramilə Hüseynbala qızı
 
Nizami Rayon İcra Hakimiyyəti başçısının
2 nömrəli sahə inzibati ərazi dairəsi üzrə nümayəndəliyi
İHB-nın nümayəndəsi
Quliyev Natiq Sabir oğlu
520-15-76
Nümayəndənin müavini
Hüseynxanlı Vaqif Vəkil oğlu
520-03-25
Baş məsləhətçi-baş mühasib
Rzayeva Fəridə Rza qızı
520-03-25
Məsləhətçi (mühəndis)
Hünbətova Təhminə Eyvaz qızı
520-03-25
Baş mütəxəssis-sürücü
 
 
Aparıcı mütəxəssis
Quliyeva Aygül Aydın qızı
520-03-25
Xadimə
Rzayeva Lalə Məcid qızı
 
Nizami Rayon İcra Hakimiyyəti başçısının
3 nömrəli sahə inzibati ərazi dairəsi üzrə nümayəndəliyi
İHB-nın nümayəndəsi
Əhmədov Əhməd Musa oğlu
374-46-73
Nümayəndənin müavini
Cəfərov Hüseyn Həsən oğlu
375-46-38
Baş məsləhətçi-baş mühasib
Abdullayev Kənan Rasim oğlu
375-46-38
Məsləhətçi (mühəndis)
Süleymanova Kəmalə Malik qızı
375-46-38
Baş mütəxəssis-sürücü
 
 
Aparıcı mütəxəssis
Qasımova Sevinc Zakar qızı
375-46-38
Xadimə
Fətəliyeva Ləman Nəcəf qızı
 
Nizami Rayon İcra Hakimiyyəti başçısının
Keşlə qəsəbə inzibati ərazi dairəsi üzrə nümayəndəliyi

AZ 1031 M. Ə. Sabir küçəsi 70
İHB-nın nümayəndəsi
 
514-15-56
Nümayəndənin müavini
Cəlilov Rüstəm Elşad oğlu
514-15-56
Baş məsləhətçi-baş mühasib
Qurbanova Kəmalə Misir qızı
514-15-56
Məsləhətçi (mühəndis) Əsədov Anar Əlövsət oğlu 514-15-56
Baş mütəxəssis-sürücü
 
514-15-56
Aparıcı mütəxəssis
Ağayeva Aynur Xanış qızı
514-15-56
Xadimə
Quliyeva Elnarə Rafiq qızı
514-15-56
 
Keçidlər